.

.

Destrbro Ford Mustang 1995-2022 ıçin Araba Paspaslar Özel Yapma Ön & 65306; Arka Tam Kapsama Kaymaz Deri Kat Gömlekleri (Seçin:

Destrbro Ford Mustang 1995-2022 ıçin Araba Paspaslar Özel Yapma Ön & 65306; Arka Tam Kapsama Kaymaz Deri Kat Gömlekleri (Seçin:

₺ 354.00

Mal
Stokta

1. Uyumlu ile : Mustang 2015-2019 için, Herhangi bir sorunuz varsa, lütfen e-posta yoluyla bizimle iletişime geçin ve size zamanında geri döneceğiz. 2. Araba için özelleştirilmiş : Fren pedalının ve gaz pedalının kullanımını engellemez, araba koltuğunun ayarlanmasını engellemez. 3. Su geçirmez / Kolay temizlenir : Araba paspası yanlışlıkla kirlendiğinde, lekeyi ıslak havlu veya suyla yıkayarak kolayca temizlenebilir. 4. Malzeme : Dayanıklılık ve eşleşen doku sağlamak için üst katman PVC'dir; orta katman, kalıcı bir dikey yapı sağlamak için eva'dır; alt katman, aracınızın halısını koruyan kaymaz kumaştır.Tüm malzemeler çevre dostu ve tatsızdır. 5. Hizmet : Ürünlerimizden memnun değilseniz, lütfen bizimle iletişime geçin ve sorunun ne olduğunu söyleyin, çözmenize yardımcı olacağız.Çünkü amacımız : Müşteriler için keyifli bir alışveriş deneyimi yaratmak.Uyumlu İle : Mustang 2015-2019 için Brüt Ağırlık : Yaklaşık 3.5 kgs/set. ✔ Bu araba paspasları, aracınızın iç kısmının en iyi şekilde görünmesini sağlamak için temizlik için kolayca çıkarılabilir, kaymaz destek ise paspasları güvenli bir şekilde koruyacaktır. Car Araba paspası, zararlı gaz içermeyen çevre dostu malzemeden üretilmiştir, Sürücüye ve yolculara güvenli sürüş alanı ve rahat bir his sağlar. Any Herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin, size 12 saat içinde e-posta ile cevap vereceğiz ve size yardımcı olmayı umuyoruz.Hizmetten sonra Sevgili arkadaşlar : Öğeyi aldığınızda, öğelerin kalite sorunları veya başka soruları varsa, lütfen panik yapmayın, bize söyleyin, size tatmin edici bir cevap vereceğiz, ciddi sorunlar varsa, posta kutumuza bir resim iletirsiniz, aldığımız resimleri gönderdiğinizde, size tatmin edici bir cevap vereceğiz. finalinize kadar size danışacak ve size tatmin edici bir cevap verecektir.Koşulsuz İade Politikası Sevgili arkadaşlar : Programımızı kabul edemezseniz, tam bir geri ödeme almanız gerekir, projeyi 7 gün içinde kabul edersiniz Bizimle iletişime geçin, size bir ürün iade adresi vereceğiz, iade projenizi aldığımızda, hemen paranızı iade edeceğiz, teşekkür ederim!.

Ürün hakkında

Müşteriler kadar seçer