.

.

Bebek Güvenliği Prova Köşe Koruyucuları Kenar Koruyucuları ve Yumuşak Masa Köşe Koruyucuları Çift Taraflı Yapışkanlı Kenar Koruyucuları.

Bebek Güvenliği Prova Köşe Koruyucuları Kenar Koruyucuları ve Yumuşak Masa Köşe Koruyucuları Çift Taraflı Yapışkanlı Kenar Koruyucuları.

₺ 29.97

Mal
Stokta

✔ PACKGE : 10 paket Bebek Güvenliği Koruma Köşe Koruyucularını kapsar Kenar Koruyucuları-Keskin köşelerden ve kenarlardan maksimum koruma sağlar. MATERİAL MALZEME ABD yönetmeliklerine göre yanıcılık testlerini geçti. SAFTY GÜVENLİK ve SAĞLIK 1. - Bebek güvenlik görevlilerimiz Shore A Durometresini 20-30, diğerlerinin 12-15'inden çok daha fazla darbe emilimini ölçer. Yumuşak, yüksek yoğunluklu premium masa kenarı koruyucularımız darbeyi emer ve sevdiklerinizi evinizdeki, okulunuzdaki, anaokulunuzdaki, okul öncesi, hastanenizdeki, yardımlı yaşam tesisinizdeki, kıdemli konutunuzdaki sert, keskin köşelerden ve kenarlardan korur. çalışma alanı, ofis, müze, restoran, otel ve daha fazlası. INSTALL KOLAYCA takın ve çıkarın, HERHANGİ bir mobilyaya uyar : Sadece bant desteğini soyun ve mobilyalarınıza uyacak şekilde istediğiniz köşeye yerleştirin.Uygula seconds.No gerekli araçlar. ♦ Hızlı Teslimat ve Para İade Kalite Garantisi.Bu, En Etkili Bebek Güvenliği Prova Köşe Koruyucuları Kenar Koruyucuları ve Yumuşak Masa Köşe Koruyucuları Kenar Koruyucuları ve Bebek Bakımı Yumuşak Köşe Koruyucuları-Mobilya Güvenliği Tamponu ve Piyasadaki Çift taraflı yapışkanlı Güvenli Köşe Yastığı.

Ürün hakkında

Müşteriler kadar seçer