.

.

JNIAP Kardeş Hediye Benim Kardeş Makyaj Çantası Kozmetik Kılıfı Gelin Gelin Duş Hediye Düğün Parti Mevcut (Kardeş Çanta-BL)

JNIAP Kardeş Hediye Benim Kardeş Makyaj Çantası Kozmetik Kılıfı Gelin Gelin Duş Hediye Düğün Parti Mevcut (Kardeş Çanta-BL)

₺ 32.67

Mal
Stokta

# Yenge Çantası # Bu kanvas çantaya "Kız Kardeşime Law..To ailemizde olman hepimizi çok mutlu ediyor”" Bu, en iyi baldızınız için bir baldız hediyesidir. ♦ Çok fonksiyonlu Kese ♦ Kese sadece makyaj çantası olarak değil, aynı zamanda seyahat veya evde elektronik aksesuar organizatörü, kalem çantası ve diğer çeşitli eşyalar olarak da kullanılabilir storage.At aynı zamanda, tüm eşyalarınızı güzel ve düzenli tutacak, böylece her şeyi aramak zorunda kalmayacaksınız zamanı. Material Malzeme : Zarif çanta tuvalden yapılmıştır ve suya dayanıklı, güçlü ve dayanıklıdır.sağlam fermuar, güzellik ürünlerinizin çantadan düşmesini önleyebilir. Size Boyut ve Depolama Alanı❤7.48’*6.49’*1.77’.Boyut makyaj ve kırtasiye için uygundur.Çanta günlük makyajınızı tutacak kadar büyüktür ve ayrıca mücevher,kadınsı hijyen ürünleri,uçucu yağ,tuvalet malzemeleri ,cep telefonu ve diğer küçük eşyaları da saklayabilir. Lightweight Lıghtweıght bag Çanta taşınabilir ve hafif olduğu için her yere taşınması kolaydır, geziler veya seyahat için çok uygundur. /.

Ürün hakkında

Müşteriler kadar seçer