.

.

Basit Moda Paslanmaz Çelik Kavisli Marka Tasarım Manyetik Bilezikler Kadın Erkek Gül Altın Enerji Germanyum Bilezikler (Altın)

Basit Moda Paslanmaz Çelik Kavisli Marka Tasarım Manyetik Bilezikler Kadın Erkek Gül Altın Enerji Germanyum Bilezikler (Altın)

₺ 154.50

Mal
Stokta

1.Sağlığınıza dikkat edecek manyetik bir bilezik. 2.Her gün bizi çevreleyen elektrikli ev aletlerinin vücudumuz üzerinde olumsuz bir etkisi var. 3.Birçok cihaz tarafından yayılan elektromanyetik dalgalar, insan biyolojik alanındaki dengeyi bozar. 4.İnsan vücudunu elektromanyetik dalgaların zararlı etkilerinden korumak için tasarlanmış manyetik bilezikler. 5.Takı mıknatısları genel sağlığımızı iyileştirir, kan dolaşımını iyileştirir, bağışıklığı güçlendirir ve çeşitli hastalıkların gelişmesini önler.Malzeme : Paslanmaz çelik (kurşunsuz nikel) 100% marka yeni / el cilalı condition Gold renk resimsel olarak malzeme Boyutu genişlik : 6 cm uzunluk : 20.4 cm1. Manyetik Terapi Nedir?Manyetik terapi sağlık iddialarını multipl skleroz, fibromiyalji, artrit, uykusuzluk, iltihap tedavisi vardır, Ancak doğrudan manyetik alanları sağlık sorunları bir dizi iyileşme teşvik edebilir, vücudun teslim, ve kanser ve kalp hastalığı bile, manyetik terapi etkinliği için küçük bir bilimsel kanıt olduğu teorisine dayanır. 2. Manyetik bileziklerimiz Nasıl Çalışır?Manyetik teori, bileğin etrafındaki arterlerde döner, mıknatıslar dolaşımı iyileştirir, vücuda kanda ihtiyaç duyduğu daha fazla besin verir, sağlığı iyileştirir Doğal olarak Manyetik fonksiyon : Sinir sistemine etkiler Kan damarı sistemine etkiler Manyetik alanın bağışıklık fonksiyonuna etkileri Manyetik alanın enzim aktivitesine etkileri 3. Herhangi bir yan etkisi?Manyetik terapi çok güvenlidir.Dünya Sağlık Örgütü (WHO), statik manyetik alanların herhangi bir sağlık riski oluşturmadığını doğruladı. all.No doğru kullanımı ile komplikasyonlar bildirilmiştir.

Ürün hakkında

Müşteriler kadar seçer