.

.

WinCin Ahşap Küllük ile benzersiz tarzı için ot viski severler, açık veranda ofis için uygun, el yapımı güzel hediyeler.

WinCin Ahşap Küllük ile benzersiz tarzı için ot viski severler, açık veranda ofis için uygun, el yapımı güzel hediyeler.

₺ 40.98

Mal
Stokta

Material Malzeme %100 masif ahşap, doğadan küllük.Ahşap küllük düzensiz ve farklı şekil özelliklerine sahiptir.Rastgele bir teslimat alırsınız. Cheap Ucuz ve benzersiz hediyeler.Benzer ürünlerle karşılaştırıldığında, satış fiyatımız çok ucuz ve kalitesi çok iyi!Bu küllük arkadaşlarınıza hediye olarak verilebilir!. Decor Mükemmel dekor ve aksesuarlar : açık güverteler, arka bahçeler, kapalı masalar ve sehpalar için güzel ve sağlam dekor. Outdoor Açık küllük.İç kase, küllerin rüzgar tarafından üflenmesini önleyecek kadar şekillendirilmiş ve derindir ve purolarınızı kolayca koyabilirsiniz. Clean Kolay temizlenir.Kuru bir bezle silerek temizleyin ve kullandıktan sonra yanık izi veya koku bırakmayın.Sigara içenler için eşsiz ve düşünceli bir hediye-erkek arkadaşlarınız, babalarınız, nişanlılarınız, kocalarınız ve arkadaşlarınız.**Lütfen Dikkat* * ★Kül Tablalarımız saf doğal masif ahşaptan el yapımı olduğundan, şekil ve renk fotoğraf gösterileri ile aynı olmayabilir.Satın alma işleminizden memnun değilseniz, lütfen bize bildirin ve geliştirmek için elimizden gelenin en iyisini yapacağız★Kişiselleştirilmiş Ahşap Kül Tablaları - Ahşap kül tablaları gerçek dal kesimlerinden oyulur ve daha sonra pürüzsüz ve hassas bir sır ile kapatılır.Her parçanın tamamen farklı bir berraklığı ve rengi vardır, bu yüzden her biri benzersizdir.★Sevilen biri için mükemmel bir hediye-Bu ahşap açık küllük, hayatınızdaki sigara sevgilisi için mükemmel bir hediye olabilir.Zarif ve eşsiz küllük, Babalar Günü, doğum günleri, Noel ve Sevgililer Günü için etkileyici bir hediye yapar.★ Hakiki doğal ahşap.

Ürün hakkında

Müşteriler kadar seçer