.

.

BRDI Müşteri Hizmetleri Kulaklık, Ofis için Ev için Uyumlu Gürültü Azaltma Dayanıklı Telefon Kulaklığı (VH520D-RJ9 (Binaural))

BRDI Müşteri Hizmetleri Kulaklık, Ofis için Ev için Uyumlu Gürültü Azaltma Dayanıklı Telefon Kulaklığı (VH520D-RJ9 (Binaural))

₺ 145.80

Mal
Stokta

Giymek için rahat : 330°dönen kulaklıklar ve geri çekilebilir kafa bandı, uzun süre yorgunluk ve ağrı olmadan giymek için en uygun pozisyonu bulun.Yüksek Tanımlı : Yüksek tanımlı sese sahip telefon kulaklıkları, gürültülü ortamlarda bile çağrı merkezi ile ofis arasında net iletişim sağlar.Dayanıklı : İş kulaklığı, dayanıklı ve uzun servis ömrüne sahip yüksek hassasiyetli ABS malzemeden yapılmıştır.Uyumlu : Mikrofonlu bu kulaklık, takılmadan net aramalar elde etmek için bilgisayarlara, telefonlara ve diğer cihazlara takılabilir.Sıkıca Oturur : Ergonomik tasarım yüzünüze sıkıca oturur ve uzaklaşmadan uzun süre güvenli bir şekilde giymenizi sağlar.Özellik : 1. 330°dönen kulaklıklar ve geri çekilebilir kafa bandı, uzun süre yorulmadan ve acı çekmeden giymek için en uygun pozisyonu bulur.2. Yüksek tanımlı sese sahip telefon kulaklıkları, gürültülü ortamlarda bile çağrı merkezi ile ofis arasında net iletişim sağlar.3. Ergonomik tasarım yüzünüze sıkıca oturur ve uzaklaşmadan uzun süre güvenle giymenizi sağlar.4. Mikrofonlu bu kulaklık, takılmadan net aramalar elde etmek için bilgisayarlara, telefonlara ve diğer cihazlara takılabilir.5. İş kulaklığı, dayanıklı ve uzun servis ömrüne sahip yüksek hassasiyetli ABS malzemeden yapılmıştır.Nasıl Kullanılır : Tak ve çalıştırözelleştirme : Öğe Türü : Telefon kulaklığımalzeme : ABSColour : siyahuygulama kapsamı : Sabit Hat/Masaüstü Telefonlar için Uygunpaket Listesi : 1 x telefon Kulaklığı1 x Manuel.

Ürün hakkında

Item Type:
Telephone Headset
Material:
ABS
Colour:
Black
Scope of Application:
Suitable for Landline/Desktop Phones
Package List:
1 x Telephone Headset :
1 x Manual :

Müşteriler kadar seçer