.

.

Yedek Çift Flanş Silikon Kulaklık Kulak İpuçları Powerbeats 2 Powerbeats 3 Stereo Kablosuz Kulaklıklar ile Uyumlu Set (10 adet-Siyah)

Yedek Çift Flanş Silikon Kulaklık Kulak İpuçları Powerbeats 2 Powerbeats 3 Stereo Kablosuz Kulaklıklar ile Uyumlu Set (10 adet-Siyah)

₺ 19.65

Mal
Stokta

Silikon kulaklık değiştirme ipuçları Canavar Beats Dr. Dre Powerbeats 1, Powerbeats 2, Powerbeats 3 stereo kulaklıklarla uyumludur. 10 adet siyah çift fangle kulaklık başlıkları, yumuşak ve rahat.Kulak uçları silikondan yapılmıştır, tekrar kullanılabilir ve dayanıklı, elastik, dokunması yumuşak ve kulaklarınız için rahattır.Kulaklık uçları ses izole tasarım yüksek ortam gürültü-yoğunluk dinleme, düzgün ve doğal müzik keyfini yardımcı azaltır.Garanti politikası : herhangi bir kalite sorunu varsa, 30 gün içinde iade, 180 gün değiştirme.Lütfen eğer herhangi bir sorunuz varsa bizimle irtibata geçmekten çekinmeyin. *0* **1* -Dre 2 1 Beats Dr. Dre Powerbeats Powerbeats-Dre*Renk : Siyah Paket içeriği : 5 Çift yedek kulak uçları Küçük Parçalar, 3*çocuklardan uzak *tüm müşterilerimiz için garanti 180 gün boyunca sunuyoruz*~3.Hizmet Güven* devam et lütfen 2 *Özellikler* 2 3*Powerbeats*1 Uyumlu Modeller *0*Set 2 Powerbeats 3 Yedek Silikon Kulaklık Powerbeats ~Yedek kablonun kalite soruları varsa, tam bir geri ödeme için bunu iade etmek için bizimle iletişime geçin.

Ürün hakkında

Müşteriler kadar seçer