.

.

G-teeth Kids U Şekilli Diş Fırçası-Ayı Çocuk Yumuşak Diş Fırçası, 2-12 Yaş Arası Çocuklar için 360° Silikon Manuel Diş Fırçası,

G-teeth Kids U Şekilli Diş Fırçası-Ayı Çocuk Yumuşak Diş Fırçası, 2-12 Yaş Arası Çocuklar için 360° Silikon Manuel Diş Fırçası,

₺ 26.97

Mal
Stokta

[Çocuklar için süper yumuşak]-Çocuklara güvenli ve rahat bir fırçalama deneyimi sunmak için, gıda sınıfı silikon ve uygun yumuşak malzemeler kullanılır ve ürün U şeklinde yumuşak kauçuk fırça kafaları, akıllı diş temizliği, daha güvenli ve daha güvenli kullanır. [360 tam U-şekilli diş fırçası] - Üç taraftaki dişler ve diş etleri arasında mükemmel bir uyum sağlar ve dişleri etkili bir şekilde temizler.Dişleri her yöne korumak için çok katmanlı kıl tasarımı. [Kullanımı kolay] - Rahat yuvarlak sap, kıvrımlar ve dönüşler-dişlerinizi bir turda fırçalayabilirsiniz. [Kullanım talimatları] - Günde iki kez fırçalayın, diş fırçasını her 1-2 ayda bir değiştirmeniz önerilir. 103mm [geçerli]-98 2-12 yaşında çocuklar, 2-6 yaşında, boyu, 6-12 yaş, boy.Paket içerir : şekilli çocuk toothbrush Specification : 2-6 yaşında, 98 long6-12 yaşında, 103mm long Applicable kişi : 2-12 yaş baby Shelf Ömrü : 5 years Color : pembe,yeşil,yellowİngredients : gıda sınıfı silis jel +pp Function : bebeğin ilk tooth Mothers gelen habits The ürün yüksek geçirgenliği gıda dereceli silika jel yumuşak kauçuk fırça başı, diş temizleme akıllı, daha güvenli ve daha assured The kullanmak şeklinde U onayladı-iyi bir ağız hijyeni geliştirmek için çocuklarına rehberlik gerek başlangıç 1x U, yüksek kaliteli "geçirgenlik", bpa kaynak kontrol ürünleri içermiyor, malzemeleri geri dönüşüm için, sadece bebeğin sağlığı için reddediyor.Rahat tutamak, kıvrımlar ve dönüşler-dişlerinizi bir turda fırçalayabilirsinizkullanım : Günde iki kez fırçalayın, diş fırçasını her 1-2 ayda bir değiştirmeniz önerilir. Manuel ölçüm toleransı 2-5g olduğunu. senin yerine sakıncası lütfen.2. Nedeniyle farklı monitörlerde arasındaki fark, resim öğenin gerçek rengini yansıtmıyor olabilir.Sana çok minnettarım!.

Ürün hakkında

2-6 years old, 98mm long :
6-12 years old, 103mm long :
Applicable people:
2-12 years old baby
Shelf life:
5 years
Color:
pink,green,yellow
Ingredients:
food grade silica gel +pp
Function:
start from the baby's first tooth
Mothers need to guide their children to develop good oral hygiene habits :
The product adopts U-shaped soft rubber brush head, smart teeth cleaning, safer and more assured :
The use of high-permeability food-grade silica gel, high-quality permeability, does not contain bpa source control products, refuses to recycle materials, only for the health of the baby. :
Comfortable handle, twists and turns-you can brush your teeth in one turn :
Usage:
Brush twice a day, it is recommended to replace the toothbrush every 1-2 months
Comments:
1. Manual measurement tolerance is 2-5g. Please don't mind your substitutes. :
2. Due to the difference between different monitors, the image may not reflect the actual color of the item. I'm very much obliged to you! :

Müşteriler kadar seçer