.

.

Video Projektör, Ev Projektörü, Film Projektörü, 5.1x4.9x5.9in USB, Hafıza Kartı, AV için Dayanıklı İç ve Dış Mekan (ABD düzenlemeleri)

Video Projektör, Ev Projektörü, Film Projektörü, 5.1x4.9x5.9in USB, Hafıza Kartı, AV için Dayanıklı İç ve Dış Mekan (ABD düzenlemeleri)

₺ 175.50

Mal
Stokta

Projektör, TV, ev sineması ve büyük oyun ekranını 4 Khigh çözünürlüklü görüntü kalitesiyle birleştirerek size daha iyi bir görüntüleme deneyimi sunar.Basit ürün tasarımı, dikey tarzı, dar saplı, insanlaşmış tasarım, süper doku.4 çekirdekli yüksek hızlı işlemci gecikmeden çalışır, resmin orijinalliğini geri yüklemek için sorunsuz bir şekilde kullanır ve size sinema benzeri bir his verir.Taşıması kolay, taşınabilir sap tasarımı ile, nereye giderseniz gidin yanınızda taşıyabilirsiniz, kompakt model, kolayca çıkarılabilir.HD gündüz ve gece, resmin ayrıntılarını tam olarak yakalayın, 4 K kod çözme oynatmayı, drama peşinde koşmayı, ultra tanımlı gişe rekorları kıranları destekleyin.Özellik : 1. Projektör, TV, ev sineması ve büyük oyun ekranını 4 Khigh çözünürlüklü görüntü kalitesiyle birleştirerek size daha iyi bir görüntüleme deneyimi sunar.2. Taşıması kolay, taşınabilir sap tasarımı ile, nereye giderseniz gidin yanınızda taşıyabilirsiniz, kompakt model, kolayca çıkarılabilir.3. Basit ürün tasarımı, dikey tarzı, dar saplı, insanlaşmış tasarım, süper doku.4. HD gündüz ve gece, resmin ayrıntılarını tam olarak yakalayın, 4 K kod çözme oynatmayı, drama peşinde koşmayı, ultra tanımlı gişe rekorları kıranları destekleyin.5. 4 çekirdekli yüksek hızlı işlemci gecikmeden çalışır, resmin orijinalliğini geri yüklemek için sorunsuz bir şekilde kullanır ve size sinema benzeri bir his verir.6. Işık kaynağı parlaklığı 8000lm'ye ulaşır, projeksiyon parlaklığı 100ansi'ye ulaşır ve resim homojendir.7. Dahili 6.0 sistemi için, WIFl için destekler/APP indir/GOOGLEPLAY, vb. daha zengin işlevlerle.8. Pozisyondan rahatsız olmanıza gerek yok, düzleme bakmadan dik ekranı çağırabilirsiniz.9. Dağınık yansıma görüntüleme prensibini benimseyen ışık, çift kırılma yoluyla insan gözüne girerek görüntülemeyi daha sağlıklı ve çocukların izlemesi için daha uygun hale getirir.10. 3,5 inç LCD kapalı ışık devresi ve küçük mesafeli ışık devresi tasarımı, ışık kaynağının kullanım oranını ve ürün performansını büyük ölçüde artırır.11. Gerçek ses efektleri Sahnedeki ses, dahili 5 W hoparlörler, daha doğal ve gerçek ses efektleriyle filmler için yepyeni bir dinleme deneyimi sunar.12. Çoklu arayüz, çeşitli cihaz bağlantılarını karşılar, USB, hafıza kartı, HDMI, AV ve ses çıkışını destekler.Şartname : Öğe Türü : Ev projektörmalzeme : ABSColor : beyaz Projeksiyonekran Boyutu : Yaklaşık. 50.

Ürün hakkında

Müşteriler kadar seçer