.

.

Pim Konnektörleri, Kauçuk Sızdırmazlık Halkası İyi Tokluk Elektrik Konnektörü Otomobiller için Naylon ve Pirinç (1P kırmızı)

Pim Konnektörleri, Kauçuk Sızdırmazlık Halkası İyi Tokluk Elektrik Konnektörü Otomobiller için Naylon ve Pirinç (1P kırmızı)

₺ 60.60

Mal
Stokta

Daha iyi toz geçirmez ve su geçirmez etki sağlayan yüksek kaliteli kauçuk sızdırmazlık halkası kullanarak.Bu şekilde, lehimleme ve sıkma altında kurulumu kolay olan araç elektrik konnektörünün kullanımı kolaydır.Araba, kamyon, tekne, motosiklet ve diğer tel bağlantıları için uygun geniş uygulama yelpazesi.Bu şekilde araba elektrik konnektörü, sağlam ve dayanıklı olan kaliteli naylon ve pirinç malzemeden yapılmıştır.Konektör alev geciktirici, iyi tokluk, yüksek sıcaklık dayanımı, nem direnci ve oksidasyon direnci özelliklerine sahiptir.Özellik : 1. Bu şekilde araba elektrik konnektörü, sağlam ve dayanıklı olan kaliteli naylon ve pirinç malzemeden yapılmıştır.2. Konektör alev geciktirici, iyi tokluk, yüksek sıcaklık dayanımı, nem direnci ve oksidasyon direnci özelliklerine sahiptir.3. Bu şekilde, lehimleme ve sıkma altında kurulumu kolay olan araç elektrik konnektörünün kullanımı kolaydır.4. Daha iyi toz geçirmez ve su geçirmez etki sağlayan yüksek kaliteli kauçuk sızdırmazlık halkası kullanarak.5. Araba, kamyon, tekne, motosiklet ve diğer tel bağlantıları için uygun geniş uygulama yelpazesi.Şartname : Öğe Türü : Yönlü Araç Elektrik KonnektörÜmalzeme : Naylon ve pirinççalışma Sıcaklığı : -10℃~+80℃Su geçirmez Oylaması : IP68 Pin : 2 Pins Pin Genişliği : Yaklaşık. 1.5 mm / 0.05 Satır içi uzunluğu : Yaklaşık. 8cm / 3.14 in Uses : Otomobillerde, Kamyonlarda, Gemilerde, Motosikletlerde ve Diğer Tel Bağlantılarında Yaygın olarak Kullanılır Paket Listesi : 5 x Way Araba Elektrik KonnektörÜnot : Lütfen sıyırırken telin diğer ucunu tutun, aksi takdirde tel kolayca düşecektir.

Ürün hakkında

Item Type:
Way Car Electrical Connector
Material:
Nylon and Brass
Working Temperature:
-10℃~+80℃
Waterproof Rating:
IP68
Pin:
2 Pins
Pin Width:
Approx. 1.5mm / 0.05in
Line Length:
Approx. 8cm / 3.14in
Uses:
Widely Used in Cars, Trucks, Ships, Motorcycles and Other Wire Connections
Package List:
5 xWay Car Electrical Connector :
Please hold the other end of the wire when stripping, otherwise the wire will fall off easily. :

Müşteriler kadar seçer