.

.

10 Pcs Köşe ve Kenar Koruyucu, bebek Köşe Muhafızları Masa Köşe Muhafızları Masa Köşe Koruyucular Yumuşak Yapıştırıcı ile Masa

10 Pcs Köşe ve Kenar Koruyucu, bebek Köşe Muhafızları Masa Köşe Muhafızları Masa Köşe Koruyucular Yumuşak Yapıştırıcı ile Masa

₺ 113.40

Mal
Stokta

1.It dik açılarda, masa köşelerinde, sehpalarda, TV dolaplarında, başucu dolaplarında, su dağıtıcılarında, davlumbazlarda, sobalarda ve diğer dik açılarda çeşitli mobilyalar için uygundur. 2.It çocuklar için maksimum koruma sağlayabilen ve darbe hasarını azaltabilen 10 parça halinde gelir. 3.Takarken, yapıştırma konumunun yüzeyini silerek temizleyin ve ardından koruyucu yapışkan tabakasını yırtın, ürünün yüzeyini tamamen köşelere yerleştirin ve son olarak sıkıca bastırın. 4.It NBR malzemeden yapılmış, güvenli ve dayanıklı, sağlıklı ve toksik olmayan, yumuşak ve daha elastik. 5. Kullanmadan önce masa köşe koruyucu ped, toz silin lütfen, yağ, nem, etc.in kaplamanın temiz olduğundan emin olmak için yapıştırma alanı.Yapıştırıcı ile çift taraflı yapıştırıcı sabittir ve ofset baskı bırakmaz ve yapıştırıcı söküldükten sonra sabittir ve mobilyalara zarar vermez.Özellikle bebekleri ve yaşlıları olan aileler için uygundur.Onlar için bu iyi bir güvenlik yastığı ve çarpışma yastığıdır.Bizim dükkana hoşgeldiniz ve keyifli bir alışveriş deneyimi var umuyoruz!Ürünlerimiz sevkıyattan önce tamamen test edilmiş, denetlenmiş ve paketlenmiştir, böylece güvenle satın alabilirsiniz.2.1 5.6*1.2 cm Material : NBRSpecification : uygulama 10pcs Scope : doğrudan uygun, köşe masa, sehpa köşeleri, vb*eğer herhangi bir sorunuz varsa, bu yüzden en iyi hizmeti~Ürün Adı sağlayabilmemiz için bize ulaşın : Anti-çarpışma angle Size.eve environment Product ambalaj : 1*anti-çarpışma angleprompt : *manuel ölçüm Nedeniyle 1-2 CM, lütfen gerçek ürüne bakın, anlayışınız için teşekkür ederiz bir hata olacaktır.* Ekran ve çekim ışığı farklı olduğundan, ürün biraz renk farkı olacak, lütfen gerçek ürüne bakın, teşekkür ederim.

Ürün hakkında

Scope of application:
suitable for direct, table corners, coffee table corners, etc. in the home environment
Product packaging:
1*anti-collision angle
prompt:
*Because it is manual measurement, there will be an error of 1-2CM, please refer to the actual product, thank you for your understanding. :
*Because the display and shooting light are different, the product will have a little color difference, please refer to the actual product, thank you. :

Müşteriler kadar seçer