.

.

PTFE Bant, Tek Taraflı Silikon Yapıştırıcı PTFE Film Bant levhalar, ısıya dayanıklı Film Bant, 36 Metre (1 rulo) (0.13 mm T0.

PTFE Bant, Tek Taraflı Silikon Yapıştırıcı PTFE Film Bant levhalar, ısıya dayanıklı Film Bant, 36 Metre (1 rulo) (0.13 mm T0.

₺ 29.97

Mal
Stokta

PTFE film bandı : Baz malzeme olarak %100 bakire PTFE reçineden yapılmış yüksek performanslı politetrafloroetilen (PTFE) film kullanılması.Yapışkan bant : Bu bant, basınca duyarlı bir silikon yapıştırıcı ile birlikte son derece düşük bir sürtünme katsayısı sunar, birçok düz uygulama türünde malzemelerin hareketine yardımcı olmak için çeşitli yüzeyler üzerinde pürüzsüz, yapışmaz bir yüzey oluşturur.Skived film bandı : Bu ısıya dayanıklı bant, 300°C'ye kadar yüksek sıcaklıklara dayanabilir. Bu, kauçuk laminasyon silindirlerini sıcak ekstrüderlere ve plastik uzatıcılara sararken kullanışlı olan PTFE film bandına yapışan erimiş plastiklerin olmamasını sağlar.Yardımcı program : Lütfen PTFE film bandını kullanmadan önce yüzeyi temizleyin.Aşınmaya dayanıklı, basınca duyarlı bant, sarma açısı, çubuklar ve kılavuz raylarda yaygın kullanım alanı bulur.Uygulama aralığı : Yapışkan olmayan PTFE film bandı, farklı ambalaj türlerinde iyi bir serbest bırakmaya sahiptir materials.It ısı sızdırmazlık makineleri kullanılarak ambalajlama ortamlarında kullanıldığında plastik birikiminin önlenmesine yardımcı olur.Anahtar Özellikler1. Yapışmaz PTFE film kaygan ve sürtünme önleyici bir yüzey sağlar.2. Silikon yapıştırıcı, kalıntı bırakmadan temiz bir şekilde çıkarılmasını sağlar.3. Üstün kimyasal direnç ve inertlik.4. 300℃ ' ye kadar yüksek sıcaklık dayanımı.5. Dielektrik yalıtım özellikleri.6. İyi aşınma direnci.Özellikler1. Yapıştırıcı : Silikon2. Destek : PTFE film3. Kalınlık : 0.05 mm, 0.08 mm, 0.13 mm, 0.18 mm, 0.25 mm4. Genişlik : Max 300mm (özelleştirmek gerekirse lütfen bize ulaşın) 5. Sürekli Çalışma Sıcaklığı : -70 ° C ila 300°C Uygulamalar1. Kompozit bağlamada mükemmel kalıp salınımı sağlama2. Yüksek sıcaklığın sarılması ve yalıtım bağlantısı.ve yüksek gerilim kabloları3. Sürtünmeyi azaltmak için web silindirlerini sarmak4. Katlama sırasında sürtünmeyi en aza indirmek için ağ eski kenarlarını örtmek5. Yüzeylerin birbirine sürtündüğü parçaların gürültüsünü azaltma6. Parçaların aşınma ömrünü uzatır.

Ürün hakkında

Müşteriler kadar seçer