.

.

TEHAUX 2 Takım Ayarlanabilir Dolap Çubuk Teleskopik Dolap Sürgülü Raflar Çok fonksiyonlu elbise askısı Tutucu Dolap (50 cm)

TEHAUX 2 Takım Ayarlanabilir Dolap Çubuk Teleskopik Dolap Sürgülü Raflar Çok fonksiyonlu elbise askısı Tutucu Dolap (50 cm)

₺ 82.17

Mal
Stokta

demir.Yüksek kaliteli plastik ve demir malzemelerden yapılmış, sağlam ve dayanıklı, sağlam ve dayanıklı, uzun süre size hizmet eder.Ev depolama alanınıza iyi uygulanabilecek askıları saklamanın daha basit ve kolay bir yolunu sağlayın.Temel olarak kıyafetleri kolayca düzenlemenize ve yerden tasarruf etmenize yardımcı olmak için tasarlanmıştır, size daha fazla kolaylık sağlar.İçeride dolap ve alanı kazanmak için depolama alanları için mükemmel, aynı zamanda mutfak tezgahları mutfak veya havlu askıları için banyolarda altında çalışmaktadır.Görünüm tasarımı, odanızın tarzına iyi uyum sağlayabilen taze ve şık, basit ve çok yönlüdür.Açıklama Profesyonel ve pratik dolap kurutma rafları mı arıyorsunuz?Ürünlerimiz iyi bir seçim olacaktır.Mükemmel işçilik ve sağlam malzemelerden yapılmış, mükemmel dayanıklılık ve pratikliğe sahiptir.Makul tasarım, daha iyi organizasyonunuzu ve depolamanızı kolaylaştırabilir.Kurulumu kolay, verimli ve dayanıklı, gardırobunuz ve kurutma rafınız için en iyi seçim olacak ve size daha iyi bir deneyim getirecektir.Özellikler-Boyut (50 CM) : Yaklaşık 50. 00 X5. 50 X4. 00 cm/ 19. 65 X2. 16 X1. 57 inç.- Yüksek kaliteli plastik ve demir malzemelerden yapılmış, istikrarlı ve pratik, sağlam ve dayanıklı, uzun süre size hizmet eder.- Yerden tasarruf etmek için iç dolaplar ve depolama alanları için mükemmeldir, ayrıca tezgahların altında ve havlu rayları için mutfaklarda veya banyolarda iyi çalışır.Paket Dahil 2 x Gardırop giysi rayı 8 x Montaj Vidaları.

Ürün hakkında

Müşteriler kadar seçer